filmowanie dronem

21LEVEL

FILMOWANIE DRONEM

Bez wątpienia szeroko rozumiane ujęcia lotnicze z drona są coraz popularniejszym narzędziem w fotografii i filmowaniu. Niewątpliwie drony są w stanie dostarczyć niezwykłych, szczegółowych i unikalnych ujęć, których nie można uzyskać z tradycyjnych samolotów lub helikopterów. W związku z tym ujęcia z powietrza stosowane są w produkcjach filmowych, reklamach, teledyskach, filmach dokumentalnych, programach telewizyjnych.

Odtwórz wideo
DRON DEKOREX promo
Odtwórz wideo
Filmowanie z drona DEKOREX short

Filmowanie dronem Łódź

Zatem jeśli szukasz sposobu na to, aby uczynić Twój film reklamowy bardziej atrakcyjnym i wyjątkowym, możesz rozważyć zastosowanie właśnie filmowanie dronem. Z pewnoeścią pozwoli to nam na uzyskanie niezwykłych ujęć, których nie da się uzyskać z innych pozycji.

Odtwórz wideo
Filmowanie z powietrza DEKOREX BaseCamp
Odtwórz wideo
Filmwoanie z lotu ptaka MIASTO 100 kamienic

FILMOWANIE DRONEM

Dzięki zastosowaniu dronów do przygotowania zdjęć możesz uzyskać zaskakujący efekt, który zachęci widzów do obejrzenia Twojego filmu. Z pewnością Filmowanie dronem Łódź są świetnym sposobem na to, aby wyróżnić się na tle innych reklam i filmów.

Odtwórz wideo
Filmowanie z drona 10LECIE Manufaktury
Odtwórz wideo
Ujęcia z powietrza Teatr Wielki w Łodzi

PO CO dron?

Reasumując: ujęcia z powietrza za pomocą drona to zdjęcia i filmy zrobione za pomocą bezzałogowego statku powietrznego, często nazywanego dronem. Ponadto drony mogą być wykorzystywane w wielu różnych celach, w tym do tworzenia wysokiej jakości wizualizacji. W rezultacie zdjęcia i filmy z powietrza pozwalają uzyskać unikalne perspektywy, których nie można uzyskać za pomocą tradycyjnych metod. Jeszcze bardziej drony mogą być wykorzystywane do tworzenia wizualizacji terenu, budynków, wydarzeń, wycieczek, wystaw i wiele innych. Na koniec mogą również być wykorzystywane do mapowania i tworzenia modeli 3D